Zajistěte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem ve své domácí kanceláři

06.03.2021

Jedním z nejdůležitějších návodů na pozitivní náladu pro všechny, kteří pracují z domova, je zajistit přísun dobré kávy. Teda pro všechny, co jsou na ní pracovně závislí tak, jako my. 

Mohlo by vás zajímat, že se na trhu objevil další facelift nejlepšího bestselleru ever. Jura E8 je bezesporu nejúspěšnější automatický kávovar v historii švýcarské značky Jura. My ho půjčujeme do firem již nějaký ten pátek. A teď je ještě jednodušší, s ještě větší škálou specialit a propracovanějším designem. Přečtěte si více, protože nemusí být jen pracovním kávovarem. Kdyby existovaly studie, určitě by prokázaly pozitivní přínos pro home office.


Jura E8
Jura E8


Čistý design

Doba si žádá jednoduché a krásné věci. Kvalitní materiály, precizní zpracování. Ale také inovaci. A v Juře ji milují a my jsme přesně ti nadšenci, co to pak koupí a půjčují zákazníkům. Designové a inovativní věci jsou krásné a dělají nám radost. Za tu skvělou kávu k práci to rozhodně stojí.

Od espressa po cortado

Nový model nabízí už 17 různých kávových specialit. Což je neuvěřitelné. Když jsme s pronájmy kávovarů a s "Kávou na klíč" začínali v roce 2011, jmenoval se předchůdce Jura F50. Byl vysoce spolehlivý. A nabízel velkou a malou kávu. Tečka. 

Teď vám kávovar kromě klasiky nabídne také vychytávky z kaváren. Jako třeba Flat White s extra shotem nebo kávu Cortado. Umělá inteligence míří i na pracovní kafe

Je 21. století, takže se to dá čekat. Ale i tak to vnímám jako převratné. Už totiž nebudete řešit.. "Kde najdu to naše oblíbené kafe?" Jura poprvé použila i u malých kávovarů umělou inteligenci. Nová koncepce ovládání. Inteligentní algoritmus rozpoznává individuální chuťové preference a na úvodní obrazovce vždy zobrazí preferované dvě nebo čtyři kávové speciality.

Melu, meleš, meleme

U předešlých modelů jsme při používání ve firmách naráželi na problém, že se mlýnek poměrně brzy musel vyměnit. Nebo minimálně vyžadoval větší servisní zásah v rozsahu několika tisíc. Současné mlýnky jsou už trochu, no vlastně hodně, jinde. Jejich životnost i kvalita se výrazně posunula. A to se bavíme o situaci, kdy děláte třeba 40 káv denně. Pokud budete mít kávovar doma, je mlýnek prakticky nesmrtelný. A dokáže skutečně vykouzlit velmi dobrou kávu na vysoké úrovni. 

Také díky funkci pulzního extrakčního procesu. Jednoduše. Předspaření kávy, díky kterému mají i krátké speciality, jako Ristretto , plnou chuť. 


Čistota, půl zdraví

Jura sama o sobě má, již několik let, brilantně propracovaný systém údržby. Nyní vzala vychytané systémy čištění a údržby ze svých profesionální modelů a dala je do Jura E8. Ze zkušeností, kdy čistíme desítky kávovarů týdně, víme, že to je výhoda k nezaplacení. Už nikdy více zaschlé, kyselé, nedobré mléko na mléčné trysce. 

Proč ji milujeme

Pro nás v Alesiu je Jura symbolem kvality, funkčnosti a dlouhé životnosti. Proto již 10 let dáváme do pronájmů firmám výhradně tuto značku. S modelem E8 máme zkušenosti v desítkách českých firem a jeho spolehlivost je obdivuhodná. 

Představte si tu nesnesitelnou lehkost práce z domu s takovým parťákem.

Kateřina Šumpíková, Alesio káva  • Kávovar stojí cca 30 tis. a koupíte ho v síti oficiálních zastoupení Jura.
  • Pokud připravujete nad 25 káv denně. Můžete si ho u nás pronajmout zadarmo.
  • Pokud zatím jen přemýšlíte a chcete se poradit. Kdykoliv nám zavolejte nebo napište.  Pro okamžitou komunikaci můžete využít on-line chat na našem eshopu.Eshop s čerstvě upraženou kávou do kávovaru.

S registrací získáte nejen slevy až 40%, ale také informace o novinkách.

×

Pokud se tu objeví nový článek, dáme vám vědět na email

Chci být v obraze